تامین آب طرح فولاد قاین با سرمایه گذاری ایمیدروایسنا/خراسان جنوبی نماینده شهرستان قاینات و زیرکوه با اشاره به آغاز فعالیت بخش فولاد اسفنجی فولاد قاین، گفت: فروش تولیدات این کارخانه به ۵ استان کشور آغاز شد.

سلمان اسحاقی، شامگاه چهارشنبه ۱۷ آذر به رسانه‌های گروهی گفت: طرح فولاد قاین نقش مهمی در توسعه و اشتغال در خراسان جنوبی خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، وی افزود: از محل درآمدهای این مجتمع ۳ درصد باید برای توسعه و آبادانی استان استفاده خواهد شد و زمینه اشتغال مستقیم و غیر مستقیم قابل توجهی در استان فراهم خواهد کرد.

اسحاقی با اشاره به دغدغه مردم در خصوص تامین طرح بزرگ فولاد قاین گفت: در یک بازه زمانی تا اجرای کامل طرح برای تامین آب مورد نیاز این مجتمع باید هر چه زودتر بخش تصفیه فاضلاب شهر قاین با سرمایه گذاری شرکت ایمیدرو یا مجتمع فولاد اجرایی شود، همچنین امیدواریم با سرمایه گذاری که ایمیدرو در طرح انتقال آب از خلیج فارس انجام داده در یک بازه رمانی سه تا چهار ساله با انتقال آب خلیج فارس تامین آب این طرح انجام شود، چرا که قائنات قطب کشاورزی خراسان جنوبی است و نباید کشاورزان ما با اجرای این طرح دچار آسیب شوند.خبرهای مهم

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *