کارشناسی داوری بازی استقلال و پدیدهحیدر سلیمانی اعتقاد دارد داور دیدار استقلال و پدیده قضاوت مطلوبی در این مسابقه انجام داد.

حیدر سلیمانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره عملکرد داوران بازی استقلال و پدیده که با برتری ۳ بر صفر شاگردان فرهاد مجیدی تمام شد، اظهار کرد: آقای حیدری قضاوت بدی نکرد. اولین دیداری بود که او قضاوت می‌کرد و از تلویزیون به صورت زنده پخش می‌شد.

وی با بیان اینکه بازی سه صحنه مشکوک داشت، گفت: یک صحنه در دقیقه ۲۸ بود که توپ به دست بازیکن استقلال برخورد کرد که بازیکنان پدیده اعتقاد به پنالتی داشتند اما زمانی که توپ به سمت بازیکن استقلال می‌آید، ابتدا به سر او ساییده می‌شود و در ادامه به دستش برخورد می‌کند. دست بازیکن استقلال در امتداد بدن او بود و داور به درستی دستور به ادامه بازی داد. بنابراین این اتفاق پنالتی نبود.

این کارشناس داوری فوتبال درباره اعتراض بازیکنان پدیده به گل آرمان رمضانی گفت: روی گل رمضانی هم بازیکنان پدیده اعتقاد داشتند که توپ به دست او برخورد کرده است که در تصاویر دیدیم که توپ به سر رمضانی برخورد می‌کند و مردود نبود.

سلیمانی درباره اعتراض بازیکنان پدیده به اینکه محمدحسین مرادمند باید از بازی اخراج می شد گفت: داور در دقیقه ۸۱ به مرادمند یک کارت زرد داد که درست بود. بلافاصله در دقیقه ۸۲ مرادمند یک خطای دیگر مرتکب شد که مستحق اخطار دوم بود. چون یک دقیقه قبل داور به او اخطار داده بود، روی اخطار دوم مماشات کرد و گرنه مردامند باید اخراج می‌شد. در کل گروه داوری عملکرد خوبی داشت.

انتهای پیامخبرهای مهم

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *