آخرین وضعیت راه‌های کهگیلویه و بویراحمد در پی بارش سنگین برفایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد آخرین وضعیت راه های این استان را در پی بارش سنگین برف تشریح کرد.

سرهنگ بهنام ویسی پور در گفت و گو با خبرنگار ایسنا افزود: همه محورهای منتهی به دو شهرستان بویراحمد و دنا شاهد بارش برف هستیم و در محورهای شهرستان گچساران بارندگی داریم.

وی اظهار کرد: در پی بارش برف و کولاک شدید به مدت دو سه ساعت مسیر ارتباطی« یاسوج به شیراز » بویژه در گردنه برفگیر «مله شوره»با انسداد مواجه شد.

رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: هم اکنون محور های «یاسوج به چرام»، «پاتاوه به دهدشت» و «سی سخت_ پادنا» مسدود می باشند و سایر محورهای اصلی استان کهگیلویه و بویراحمد باز و تردد با زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانه امکان پذیر است.

سرهنگ ویسی پور تصریح کرد: حدود ۳۰ دستگاه خودرو فاقد زنجیر چرخ که در برف گرفتار شده بودند با کمک نیروهای امدادی و راهداری رهاسازی و محور بازگشایی شد.

وی تاکید کرد: به مردم توصیه می شود در محورهای ارتباطی دو شهرستان بویراحمد و دنا به علت بالا رفتن برودت هوا و بارش ادامه دار برف از ترددهای غیرضروری خودداری کنند.

انتهای پیامخبرهای مهم

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *