انجام بیش از ۱۳ هزار بازرسی در لرستانایسنا/لرستان رئیس سازمان صمت لرستان از انجام بیش از ۱۳ هزار بازرسی در استان خبر داد.

بهزاد منصوری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در نه ماه امسال، ۱۳ هزار و ۵۳۰ بازرسی انجام و منجر به تشکیل ۵۳۵۷ فقره پرونده شده است.

وی ادامه داد: مبلغ تخلفات کشف شده ۶۲۱ میلیارد و ۸۵۹ میلیون ریال گزارش شده است و این در حالیست که در مدت مشابه سال گذشته بیش از ۱۰۰ هزار بازرسی انجام و منجر به تشکیل ۵۴۵۱ فقره پرونده با مبلغ تخلفات کشف شده ۶۶۰ میلیارد و ۸۴۷ میلیون و ۸۹۱ هزار و ۸۳۵ ریال شده است.

رئیس سازمان صمت لرستان گفت: در این مدت ۱۵۶۱مورد شکایت به سازمان ارجاع داده شده که از این تعداد ۱۳۳۶مورد مربوط به بخش کالا و ۲۲۵ مورد مربوط به بخش خدمات بوده است.

منصوری بیان کرد: از این تعداد شکایت واصل شده به سازمان، ۳۶ مورد منجر به جلب رضایت شاکی، ۷۳۷ مورد گزارش بازرسی را تنظیم نکردند  و ۲۱۹ مورد در دست بررسی هستند.

وی عنوان کرد: در این مدت ۳۹۶۳ مورد گشت مشترک با حضور تعزیرات حکومتی، جهاد کشاورزی، علوم پزشکی، شرکت غله، اماکن ناجا، استاندارد، دامپزشکی، میراث فرهنگی، شرکت نفت، اتاق اصناف و سایر انجام شده است.

رئیس سازمان صمت لرستان اظهار کرد: این گشت‌های مشترک منتج به تشکیل ۲۳۱۳ پرونده شده است.

وی گفت: ارزش ریالی پرونده‌های تشکیل شده در مجموع ۳۶۰ میلیارد و ۱۶۶ میلیون ریال گزارش شده است.

انتهای پیامخبرهای مهم

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *