سیدعباسی: گل‌های ابتدایی می‌خوریم / حقیقت را نمی‌توان کتمان کردسرمربی تیم فوتبال شهرخودرو پس از شکست مقابل فولاد، گفت: گل هایی که می خوریم خیلی ابتدایی است.

به گزارش ایسنا، دیدار دو تیم فولاد و شهر خودرو از هفته پانزدهم لیگ برتر یا حساب ۲ بر صفر به سود فولاد به پایان رسید. داود سیدعباسی در نشست خبری بعد از این بازی اظهار کرد: ما می دانستیم فولاد یک تیم خوب است و به نظرم این تیم در چند سال اخیر از همه نظر از تیم های خوب لیگ است. بازی سختی را پیش بینی می کردیم و آماده بازی بودیم.

وی بیان کرد: بدبیاری دست از سر تیم ما برنمی‌دارد و گل های بدی می‌خوریم. جایگاه‌مان در جدول روی اعتماد به نفس ما تاثیر گذاشته است. بازیکنانم ۱۰ نفره با تمام توان جنگیدند اما باید تلاش کنیم اعتماد به نفس را به تیم مان برگردانیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو درباره اخراج بازیکنش و اعلام پنالتی به سود فولاد، گفت: هیچ چیزی نمی توانم بگویم چون پنالتی درست بود. حقیقت را نمی توان کتمان کرد. گل‌هایی که می خوریم خیلی ابتدایی است. امیدوارم همه چیز ختم به خیر شود. بازیکنان ما همه جوان هستند و در چند بازی، اخراجی داشته‌ایم.

وی در پاسخ به این سوال که شهرخودرو می‌تواند به جدول برگردد؟ عنوان کرد: هیچ چیزی غیرممکن نیست. از بازیکنانم قدردانی می کنم و حتما در نیم فصل دوم تیم را تقویت می کنیم. ما تیم خوب، جوان و باانگیزه ای هستیم و علی رغم این که امروز از فولاد عقب بودیم اما پا عقب نگذاشتیم و این جای امیدواری است. اگر اشتباهات فردی مان را کم کنیم، حریف خوبی خواهیم بود. حتی همین الان هم حریف خوبی برای سایر تیم‌ها هستیم. باید از اشتباهات گذشته درس بگیریم.

انتهای پیامخبرهای مهم

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *