پایان هفته اول مسابقات اسب دوانی کشور در اهوازایسنا/خوزستان هفته نخست سی‌امین دوره مسابقات اسب دوانی قهرمانی کشور در اهواز برگزار شد.

حسین برون رییس هیات سوارکاری خوزستان در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: سی‌امین دوره مسابقات اسب دوانی قهرمانی کشور یاداوره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی روز گذشته ۲۴ دی ماه با حضور مسئولانی از جمله حمید بنی تمیم سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خوزستان و احد حسنی افسر دوپینگ فدراسیون سوارکاری در اهواز برگزار شد.

وی با بیان این که هفته اول مسابقات با شرکت ۳۰ راس اسب از سراسر کشور و  در چهار کورس برگزار شد، گفت: این رقابت ها  به مدت ۸ هفته در روزهای جمعه در شهرستان اهواز برگزار می شود.

رییس هیات سوارکاری خوزستان با اشاره برترین های هفته اول مسابقات، افزود: در کورس اول، پاشا زلس، پولادشاه سرابتلخ و پرادو سوسنگرد و در کورس دوم نیز بنت عامر، برمودا غبیشاوی و بوسه یزد مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

وی ادامه داد: در کورس سوم نیز نمر ال شویرد، برق طویله و اتش تبوک و در کورس چهارم الکس اتابک، الماس سرخ نصیری و بیتا رنگرزان به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

انتهای پیامخبرهای مهم

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *